Ми підтримаємо його. А ви?

Жовтень 21, 2015, 21:35 | (0) | , , , , , , , , , | головне область район
DSC_6635

Підтримайте на виборах свою людину!

Нікому не секрет, що президент корпорації "Галпродукт" балатується від політичної партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність". Якщо дивитися на список кандидатів у депутати Рогатинської районної ради - це номер 11, перший номер у списку. Якщо ж дивитися на список кандидатів у депутати до Івано-Франківської обласної ради по 41 територіальному виборчому округу - номер 2.

Це - Винник Михайло Іванович.


Вчинки - говорять голосніше слів

На агітаційній листівці до обласної ради читаємо:

"Голосуймо за Михайла Винника!

Він зуміє гідно відстояти та захистити наші інтереси.

Це перевірено на практиці."

Наші журналісти спробували дізнатися, що ж насправді показує практика.  І нам вдалося визначити найдобріший вчинок Михайла Івановича. Про це далі...

1990-1994рр. - Депутат Рогатинської міської ради І скликання.

Депутат Рогатинської районної ради двох скликань.

Депутат Івано-Франківської обласної ради 1998-2002, 2002-2006, 2010-2015 рр. З цього пункту зазирнемо трішки глибше. Бувши депутатом обласної ради у 2013 році звершує неабиякий поступок милосердя та доброчиння напередодні свят. Уявіть собі, хлепець-сирота отримує квартиту в подарунок. Про це пише 22 січня 2013 року Сайт Обласної Державної Телерадіокомпанії м.Івано-Франківська (ОДТРК). Чи заслуговує така людина на мандат - вирішувати, звичайно, Вам!

Та пам'ятайте, що його конкретні справи сьогодні - зміни на краще в економіці району.


Інтерв'ю із Михайлом Івановичем

"Оцінювати за конкретними справами для громади, а не пустопорожніми обіцянками"

Депутата обласної ради чергової шостої, що вже наближається до завершення, каденції Михайла Винника добре знають не лише у Букачівському окрузі, звідки обраний до найвищого представницького органу Прикарпаття, а й практично в усьому районі та за його межами. Та це й не дивно, адже людину оцінюють передусім за плодами її праці. Михайлу Івановичу від початку проголошення незалежності України краяни шість разів довіряли депутатський мандат – міського, районного та обласного рівнів. Чи вдалося за час роботи обласної ради теперішнього скликання виконати заплановане, про проблеми і перспективи розвитку району - про це та багато інших актуальних питань сьогодення ведемо мову з Михайлом ВИННИКОМ.

- Останніх п'ять років були доволі складними для країни в цілому і нашого регіону зокрема. Попри напружену фінансову ситуацію нам все таки вдалося на обласному рівні належно відстоювати інтереси Рогатинщини, зокрема тих громад, котрі не сидять, склавши руки, а працюють. Тому пріоритетом моєї депутатської діяльності була допомога власне таким громадам у різних галузях суспільного життя.

Що вдалося зробити за цей час у селах 19 сільських рад Букачівського округу – нехай передусім оцінять люди. А сьогодні тішить той факт, що діти у Княгиничах, Черневі, Чагрові мають можливість всесторонньо розвиватися у комфортних приміщеннях відкритих за нашого сприяння дитсадків. До того ж, у Чагрові проведено ремонт котельні, котра була в аварійному стані. На завершенні відкриття дитячих садків у Козарах та Бабухові.

Також за нашими депутатськими запитами виділено кошти з обласного бюджету, за які зроблено ремонт багатьох котелень в ЗОШ району. В рамках програми енергозбереження замінено вікна на металопластикові у закладах соціально-культурної сфери сіл Чернів, Воскресинці, Григорів та Козарі, у Конюшківській ЗОШ посприяв фінансово для облаштування теплого туалету.

Упродовж двох років добивався бюджетного фінансування на ремонт четвертого поверху нашої центральної районної лікарні, де функціонують кардіологічне і терапевтичне відділення. І ось ремонт там уже розпочато. Багато зроблено також і для ремонтів наших храмів.

Низка програм, які реалізовували громади району, передбачали співфінансування на умовах їхньої дольової участі. Проте далеко не кожне наше село, де переважна більшість малозабезпечених громадян, в змозі зібрати необхідну суму грошей. Тому як депутат виділив від імені сільської громади частину коштів на ремонт клубу у Кліщівні. Так само зроблено ремонт у клубі с.Васючин, замінено вікна. А клуб у с.Воскресинці фактично прийшлось відновлювати, як то кажуть, з нуля – від фундаменту і аж до даху: і коли від сільської ради до мене звернулися, то із задоволенням прийшов на допомогу людям. Багато зусиль затрачено, щоб нині красень-клуб став центром культурного дозвілля місцевих мешканців.

- Михайле Івановичу, проблема не тільки нашого району, а й області, країни загалом – стан доріг. Як депутат Ви старалися, щоб наші дороги були не лише напрямками, а відповідали своїй назві?

- Звичайно, у цій важливій для всіх без винятку сфері нашого життя останнім часом, вважаю, зроблено немало позитивного. У нашій області започатковано «Єврокарпатську ініціативу» - пілотний проект, метою якого є досягнення європейських стандартів на Івано-Франківщині. Стан доріг у ньому – одне з ключових питань, адже дороги – обличчя кожного регіону, його візитівка. У їх будівництво залучено в області понад 750 млн.грн. – таких інвестицій в дорожнє будівництво не було за час незалежності України.

Так, спільними зусиллями народних депутатів України від Прикарпаття та нашими вдалося домогтися закладення в план і виділення коштів на ремонт дороги державного значення зі Львова до Івано-Франківська, що проходить через територію нашого району. Щоб ця важлива для краю справа була втілена в реальність, а саме: аби виділили бюджетне фінансування власне на цю дорогу через Бібрку, Рогатин, Галич, особисто мені довелося багато разів побувати у відповідних столичних інстанціях. Як бачимо, ремонт дороги нині триває, і на його проведення в нашому районі виділено з бюджетів різних рівнів 130 млн.грн.

Крім того, на ремонт сільських доріг залучено близько 40 млн.грн. Разом з тим, хотілося б наступного року реалізувати свою давню мрію, дану перед виборцями обіцянку: відремонтувати дорогу з Конюшок через Букачівці до Княгинич, ці роботи потребують значних капіталовкладень. Старатимуся, щоб на 2016 р. їх внесли до обласного плану першочергових заходів. Уже досягнуто щодо цього попередньої домовленості з керівництвом облдержадміністрації та облавтодору.

Втім, не лише ця дорога в районі потребує суттєвого оновлення. Не менш важливим для мене як депутата (незважаючи на те, що це не мій виборчий округ) є ремонт на відрізку дороги Долиняни-Підкамінь через Беньківці та низки інших, що з'єднують наші села. У планах також ремонт дороги Стрий-Тернопіль через Помонята, Княгиничі, Загір'я, Залужжя, Пуків, Лопушня. А для того, щоб можна було і надалі домагатися виділення бюджетних коштів на вищих рівнях влади, потрібен депутатський мандат – як свідчення довіри виборців відстоювати та захищати їхні інтереси і права, в тому числі щодо створення комфортних умов проживання в громаді.

Повертаючись до теми місцевих виборів, можемо говорити про таке: якщо раніше громадяни голосували за конкретних людей, котрі заслужили на це своїми добрими справами, громадянською позицією, то за нинішнього виборчого законодавства голосуватимуть передусім за партію, до відкритого списку якої входить той чи інший кандидат. Як вважаєте, чи може це негативно відбитися на кінцевому результаті для району зокрема?

- З цього приводу хотів би порадити нашим виборцям уважно придивлятися до партій, які створені тільки під вибори, щоб люди заздалегідь визначилися за кого голосувати і зупинилися на одному – максимум на двох кандидатах, котрі реально можуть щось зробити і вже мають за плечима напрацювання. Зараз, щоб сподобатись виборцям, можна дуже красиво говорити, давати пустопорожні обіцянки, просто-на-просто брешучи виборцям. Особисто я такими методами ніколи не користувався. А ті, хто йде цим шляхом, хай пам'ятають: обманувши людей раз, надалі у вашу сторону ніхто навіть не гляне і доведеться відповідати за свої слова.

Потенційна небезпека для нашого району полягає в тому, що коли в інших районах Прикарпаття кандидати до обласної ради домовляються між собою і виборцям залишиться вибирати між максимум трьома із них та в кінцевому результаті округ може мати і два своїх представники в облраді, то у нас картина зовсім інша: у Букачівському виборчому окрузі зареєстровано 11-12 кандидатів. І коли кожен отримає по 5 % голосів, то навіть посівши перше місце, немає гарантії, що цей кандидат стане депутатом. Відтак виборці залишаться без свого депутата в обласній раді.

Після повалення режиму Януковича, у постмайданний період, коли зумовлений тривалим воєнним конфліктом з московським агресором на Сході нашої держави градус напруги в країні доволі високий, радикальна частина суспільства вимагає нових революцій. Як Ви оцінюєте такі настрої окремої частини електорату?

- Вважаю, у прихильників таких лозунгів під час підготовки до місцевих виборів немає іншої мети, ніж як - кому повернутися, а кому прийти до владного «корита». Не час сьогодні для популістських гасел, а пора конкретних дій, позитивних змін, на які чекають наші виборці - в кожному, навіть найменшому, населеному пункті. А реальні справи для добра громади можуть реалізовувати лише ті депутати, які мають для цього відповідні творчі, розумові, ділові якості. Подивіться і проаналізуйте список нашої команди БПП Петра Порошенка «Солідарність». Тут – інтелектуальний і творчий потенціал нашої області, району, міста, перші серед аграріїв, промисловців, педагогів, медиків, учасники АТО, це згуртована і професійна команда, котра здатна вирішувати складні проблеми сьогодення і довела вже не раз це своєю повсякденною працею.

Спілкувався Василь НЕЧИПОРЕНКО.

Очолювана М.Винником корпорація «Галпродукт» сьогодні – це 860 працюючих або близько 3 тис. наших сімей, хоча із не надто значним, але стабільним щомісячним доходом. У 2015 р. створено в межах 30 робочих місць. Основна фірма корпорації «Гол Дроп» реалізує вироблену продукцію – засоби побутової хімії – в усіх 25 областях України, також співпрацює з Білоруссю, Казахстаном, Молдовою, Грузією та Азербайджаном. Щорічно сплачує до бюджетів усіх рівнів близько 10 млн. грн.

На наступний рік заплановано у співпраці з Польщею та Німеччиною впровадити 24 нових види продукції, створити додатково 30 місць праці для краян, налагодити випуск косметичних засобів.


Відгуки людей про Михайла Івановича

Думки про діяльність депутата громадськості району

Декан Букачівський УГКЦ митрофорний протоієрей Мирослав ЛЮБІНЕЦЬ, парох с.Підмихайлівці: «Релігійна громада с.Підмихайлівці не раз зверталась до Михайла Винника за допомогою і ніколи не чула відмовок з його сторони. Приміром, кілька років тому депутат посприяв у виготовленні вікон у нашому храмі Чуда св.Архангела Михаїла та надав кран, щоб провести їхню заміну. А цьогоріч, коли проводили зовнішні оновлювальні роботи, виділив більше 80 кг фарби. Отож, завдяки старанням громади та підтримці депутата обласної ради тепер наша святиня має гарний вигляд».

Світлана ТКАЧ, директор Чагрівського НВК: « Завдяки сприянню Михайла Івановича для нашого навчально-виховного комплексу з обласного бюджету було виділено 30 тис. грн., які спрямували на заміну вікон. Тепер у приміщенні значно тепліше, адже холод більше не продуває крізь старі рами. Також посприяв підлоговим покриттям для ігрової кімнати та коштами для придбання газового котла. Зверталися до М.Винника і коли будували тут нові сходи, щоб допоміг гравієм і подарунками для наших вихованців до Дня св.Миколая – депутат жодного разу не відмовив».

Віталій БОРУТА, представник футбольної команди с. Конюшки: «Доводилось часто звертатися до Михайла Винника за допомогою – і завжди був результат. Не раз матеріально підтримував нашу футбольну команду, зокрема за виділені ним кошти придбали форму для гравців, оплатили вступні внески, підтримували у належному стані футбольне поле, на якому тренуються наші гравці та проводять ігри з суперниками. Крім того, мені відомо, що Михайло Іванович допомагає Конюшківській школі щодо облаштування теплих туалетів. Отож, скоро вихованці цього навчального закладу матимуть комфортні вбиральні».

Богдана Гудзенко, районний кардіолог, завідувач кардіологічним відділенням Рогатинської ЦРЛ: «Знаю Михайла Винника давно як відповідальну людину, котра не кидає слова на вітер, а послідовно виконує дані обіцянки. Звертались до нього у різний час, навіть коли не був депутатом обласної ради, й завжди отримували позитивні відповіді на наші прохання. Так, Михайло Іванович подарував для кардіологічного відділення ЦРЛ комплекти постільної білизни, мікрохвильову піч, вікно у палату. Дбає він і про духовну складову – на Різдво посприяв ялинкою, аби хворі у відділенні відчули святковий настрій, а нашим працівникам часто дарує квитки на концерти народного артиста України Богдана Сташківа. Представляючи інтереси громади в обласній раді, Михайло Винник відстояв, щоби виділили кошти на капітальний ремонт кардіологічного відділення ЦРЛ – це надзвичайно велика і важлива допомога, тому він достойний, аби на цих виборах Рогатинщина його підтримала знову!».

Валентина Короташ, директор Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ст.: «Сільські школи особливо потребують підтримки людей, які готові захищати їхні інтереси. До таких ентузіастів належить депутат обласної ради Михайло Винник. Коли ми до нього звертались, він жодного разу не відмовив – сам привіз дошки для ремонту підлоги у навчальних приміщеннях, посприяв 5 тис. шт. цегли, кахелем, двічі допоміг з цементом (загалом 1,5 т). А крім цього, подарував школі ксерокс «3 в 1». Видно, що людина небайдужа та вболіває за успіх громади».

Катерина Гладій, сільський голова с.Воскресинці: «Справжнім святом для нашого села було відкриття наприкінці 2013 року новозбудованого клубу. У цій складній та відповідальній справі нас підтримав і депутат обласної ради Михайло Винник, котрий посприяв у виготовленні технічної документації на капітальний ремонт клубу і включенні в обласний план цих робіт. Крім того, особисто виділив значну матеріальну та фінансову допомогу, за що висловлюємо йому сердечну вдячність».


Біографічні дані

Винник Михайло Іванович - народився 8 червня 1955 року у с. Утіховичі, Перемишлянського району, Львівської області. Закінчив Львівський технікум радіоелектроніки (1974р.) та економічний факультет Івано-Франківського інститут нафти і газу (1989р.). У 1973 – 1074 рр. працював на посаді токаря-інструменталіста Львівського телевізійного головного заводу, 1976-1977 рр. – електрика, 1977-1978 рр. – майстра дільниці. У 1978-1991 рр. виконував обов’язки головного інженера Рогатинського райпобуткомбінату, 1991-1996 рр. - генерального директора ПО «Рогатин Сервіс», 1996 р. - президент ЗАТ «Галтекс», 1999-2015рр. - президент корпорації «Галпродукт».

Програму партії можна переглянути тут

Рошкевич Олександр

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>