Медицина в районі: реалії та плани

Листопад 9, 2017, 11:40 | (0) | інше головне новини
medicina-budushhego_2

Під час розгляду фінансових питань депутати райради вкотре висловлювали стурбованість станом справ із виплатою зарплати медикам, інформує "Рогатинська земля" з посиланням на "Голос Опілля". Галина Ковальчук, виконувач обов'язків начальника фінансового управління РДА, повідомила, що додаткова дотація з держбюджету в сумі 2 млн. 217 тис. 700 грн. дала можливість сповна розрахуватися з працівниками галузі за серпень  і профінансувати близько 20 відс. вересневої зарплати. Наступний транш з держбюджету у сумі 2 млн. 200тис. грн. простроченої заборгованості район має отримати вже незабаром. Однак, як інформував присутніх голова райради, це проблеми в медицині в повному обсязі не вирішує, тож ситуація й надалі залишається критичною. І поки не  виплатять прострочену заборгованість медикам, доти банківські рахунки цієїустанови будуть заблоковані, що не дасть можливості проводити фінансування інших необхідних в охороні здоров'я видатків. Звичайно, влада району, керівництво ЦРЛ працюють над цією, по суті, найбільшою в районі проблемою. Роман Гринишин вкотре наголосив: Рогатинщина цьогоріч дала найвищий відсоток серед інших районів області на зарплату медикам від перевиконання районного бюджету. Тобто, все, що в силах району, робиться, але потрібні інші рішучі кроки у напрямку реалізації медичної реформи.

Про них тезисно вів мову, виступаючи перед депутатським корпусом, новий чільник медицини в районі Тарас Бандура. Він зокрема сказав: «Розумію, що ви очікуєте від мене великих змін. І вони відбуватимуться. При цьому дотримуватимусь двох загальнолюдських принципів: не зашкодь і роби добро». Метою нового керівника ЦРЛ є, перш за все, зберегти всі лікарські амбулаторії та ФАПи, правда, із корегуванням штатів. Наступний етап реформування – поступова реорганізація ЦРЛ. Головний лікар висловив переконання, що медицина нашого краю у наступному році стане кращою та ефективнішою.

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>