Медики назвали продукти, які засмічують кровоносні судини

Грудень 4, 2019, 21:14 | (0) | Здоров'я і краса
630_360_1574936991-658

Медики назвали продукти, які засмічують кровоносні судини, перешкоджаючи нормальному кровотоку. Деякі з них слід виключити з раціону через можливі хронічних захворювань.

Рекомендується різко зменшити кількість споживаної солі, так як дана харчова добавка, при надмірній концентрації в організмі, затримує воду в тканинах і крові, збільшує навантаження на серце, що призводить до підвищеного тиску. Потрібно замінити хлорид натрію на лимонний сік, а також ввести в меню фрукти і зелень, що мають калій.

Здоров’ю серця шкодять жири тваринного походження, котрі значно підвищують рівень холестерину, що негативно позначається на стані крові. Необхідно замінити їх на рослинні олії, в тому числі оливкову або лляну. Особливо небезпечні свинина, баранина, тушковане м’ясо, вершкове масло, копчені м’ясні вироби і жирні сорти твердого сиру, здатні викликати появу великої кількості артеріальних бляшок.

Джерело: ukrhealth.net

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>