Медикам Рогатинщини передали партію костюмів високого рівня захисту

Квітень 23, 2020, 21:53 | (0) | Коронавірус новини район
93841193_10218852688162447_5472004664016764928_n

Івано-Франківська область досі серед лідерів щодо захворюваності на коронавірус. Тож медикам, які сьогодні перебувають на передовій боротьби з епідемією, необхідні сертифіковані костюми, що надійно захистять їх від зараження. І хоч медики Рогатинщини не залишились сам на сам у боротьбі з пандемією, адже небайдужі благодійники щоразу допомагають із закупівлею засобів особистого захисту. Втім, потреба у якісних масках та захисних костюмах досі залишається для них актуальною.

І, варто відзначити, що днями медики краю вкотре відчули підтримку у цьому питанні. Партією костюмів і масок високого рівня захисту цього разу посприяв Фонд Петра Порошенка. Напередодні Великодня народний депутат від фракції «Європейська Солідарність» Микола Княжицький відвідав наше місто та передав керівництву КНМП "Рогатинської ЦРЛ" та КНП "Рогатинський ЦПМ-СД" пакунки із засобами індивідуального захисту.

Заступник головного лікаря комунального некомерційного підприємства “Рогатинський центр первинної медико-санітарної допомоги” Олександра Бойчак зауважує:

«Кількість пацієнтів, які поступають з підозрою на коронавірус, на Івано-Франківщині збільшується. Відповідно є великі ризики для нас, медперсоналу, зокрема і медиків "первинки". Ми дуже вдячні допомозі, що поступила днями  центру первинної медико-санітарної допомоги. Комплекти, які ми отримали, дають впевненість, що наші колеги справді захищені під час роботи з пацієнтами. Адже ці костюми якісні, сертифіковані, високого рівня захисту. Тому від нашого центру хочу подякувати за допомогу всім благодійникам, котрі допомагають у цей нелегкий час. Завдяки вам ми зараз забезпечені багатьма речами. У костюмах, які отримали, масках і захисних щитках тепер працює наша «перша ланка». Вони дуже необхідні у роботі ...".

93434603_10218852688522456_5800167030451601408_n (1)

 

Як було зазначено під час зустрічі народного депутата Миколи Княжицького з керівництвом Рогатинської ЦРЛ та КНП "Рогатинський ЦПМ-СД", напередодні Великодня до лікарень Івано-Франківщини було передано чергову партію із 600 комплектів індивідуального захисту для медперсоналу. Їх закупили в Китаї за кошти корпорації «Roshen» та Фонду Петра Порошенка. Комплекти індивідуального захисту направлено у районні та обласні лікарні області, котрі визначені опорними для лікування хворих на COVID-19.

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>