Маємо ще один сміттєвоз

Листопад 20, 2017, 10:26 | (0) | інше головне Добрі справи МОЄ МІСТО новини

Днями машинно-тракторний парк наших комунальних служб попов­нився додатковою одиницею техніки. Стараннями депу­тата обласної ради Ігоря Триніва ДП "Рогатинське будинкоуправ­лін­ня" отримало сміт­тє­збиральну машину марки "MAN", інформує "Рогатинська земля" з посиланням на "Голос Опілля".

Принагідно зазначимо, що на початку поточного року Ігор Васильович ініціював зустріч  сіль­ських голів свого виборчого округу та влади міста Рогатина, результатом якої стало узгоджене рішення пред­став­ників сільських громад про співучасть на основі угоди про співробітництво у міській програмі орга­нізованого збору твердих побу­тових відходів.

- Щороку як депутат обираю для себе один пріоритет із числа найго­ловніших, який потребує нагального вирішення. І таким важливим завдан­ням, спільно з міським головою Сергієм Насаликом, було визначено покращення стану довкілля шляхом остаточного вирішення проблеми вивезення сміття, - коментує депутат обласної ради.

Придбаний минулого року за сприяння І.Триніва сміттєвоз добре зарекомендував себе в роботі і став суттєвою підмогою комунальникам у їхній повсякденній роботі. Отриманий днями автомобіль, хоч і після капі­тального ремонту, однак, як зауважує Ігор Васильович, має хороші технічні характеристики і не один рік послу­жить нашій громаді.

За виділені обласною радою з екологічного фонду кошти, крім сміттєвоза, закупили сміттєві контей­нери: частина їх уже надійшла, решту - отримаємо найближчим часом. Відтак, після укладення відповідних договорів сільських рад з міською - програма вивезення ТПВ запрацює і в тих наших селах, для мешканців яких сміттєві контейнери на їхніх вулицях донедавна були лише мрією.

Працюючи над завершенням роз­по­чатої доброї для людей справи, Ігор Васильович виношує нову ідею, яку спільно з владою міста планує втілити в життя наступного року. Йдеться про забезпечення роботи станції очищення води в м.Рогатині, на Фундуші. Свого часу тут встановили дороговарісне обладнання, однак для його безперебійної роботи, закупівлі необхідних речовин, постійно не вистачало фінансів. Очевидно, зай­вим буде зараз вести мову про важливість якості води як одного з основних чинників стану  здоров’я людини. Тому вирішення цієї проб­леми сьогодні має глибокий соціальний зміст і є затребуваним громадою нашого міста.

Ольга КОНОПАДА.

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>