«МАРШ ЗА ЖИТТЯ І СІМЕЙНІ ЦІННОСТІ» ВІДБУВСЯ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Травень 15, 2018, 10:26 | (0) | Добрі справи Духовність і культура
0aecff9efac267569caf13c8d71a060714efe213

13 травня у день, коли вшановуємо матерів, Івано-Франківськом пройшов «Марш за життя і сімейні цінності», який традиційно відбувається уже протягом декількох років.

До Маршу долучилися сотні івано-франківців і гостей міста, представники духовенства різних християнських конфесій, інформує Наталія Палій.

«Сьогоднішня молитовна хода присвячена проголошенню цінностей життя від зачаття до природної смерті, — розповідає отець Михайло Віхоть з Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ. – Також ми виступаємо за традиційні сімейні цінності. Дитина, яка є у лоні матері, насправді не є її власністю, щоб вирішувати — жити їй чи ні. Так само людина, яка перебуває у недузі, або на схилі літ має право на природну смерть, а не залежати від рішення інших людей позбавити її життя шляхом, наприклад, евтаназії. Адже життя як дає, так забирає Бог. Традиційні сімейні цінності – це союз подружжя, союз чоловіка і жінки - так як задумав Господь. Тому хочемо засвідчити, що не може бути двох правд і не можемо потурати гріху».

«Цим заходом хочемо звернути увагу держави на те, що більшість наших громадян вважають себе християнами і для них саме християнські цінності є важливі, додає голова ГО «Рух за життя» Ярослав Дубас. - Вони не згідні зі змінами у законодавстві, які можуть нести загрозу суспільству і сімейним цінностям. Також хочемо акцентувати увагу на вимиранні української нації. В таких обставинах, коли є старіння нації, еміграції, держава повинна вживати першочергових заходів для збільшення населення і захисту родин. Щоб молоді родини мали мотивацію жити і розвиватися в Україні. В  той самий час маємо тенденцію до зменшення народжуваності. По одній дитині в родинах і великий коефіцієнт розлучень у порівнянні з Європою загалом. Також маємо проблему з легкодоступними абортами. Їх офіційно у минулому році було понад 140 тисяч».

На важливості збереження традиційних родинних зв’язків та цінності життя наголошують представники протестантської громади Івано-Франківська. «Сьогодні ми хочемо наголосити на тому, що сім’я – це все ж таки союз чоловіка і жінки, про це говорить Біблія, здоровий глузд і досвід розвинутих країн, - каже служитель Церкви Християн Віри Євангельської в Україні Богдан Галюк. – Бачимо, як сьогодні іде наступ на традиційні сімейні цінності і по суті цілеспрямоване, можливо, не помітне на загал знищення інституту сім’ї. Тому хочемо показати, що Україна має свій особливий шлях розвитку, не такий, як Європа і Західний світ. Але ми хочемо розвиватися на основі Божого Слова і християнських цінностей. Тому вийшли сюди родиною, щоб показати саме це».

Марш за життя і сімейні цінності пройшов центральними вулицями Івано-Франківська від площі біля пам’ятника Івану Франку до Вічевого майдану. На його завершення учасників заходу вітали Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ Кир Володимир Війтишин, єпископ Бучацький УГКЦ Дмитро Григорак, пастор Церкви Християн Віри Євангелької Івано-Франківська Юрій Веремій, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Джерело: ugcc.if.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>