"Маленький принц" коронував себе на рідній землі. Фінал Ліги Європи Марсель – Атлетіко в огляді іспанських ЗМІ

Травень 17, 2018, 22:37 | (0) | Футбол
462923

Провідне спортивне видання Іспанії використовує красиві епітети, щоб описати "історичний тріумф" Атлетіко на Парк Олімпік Ліон. Особливу увагу Marca приділяє ветеранам команди, а зокрема Фернандо Торресу, який розкішно попрощався з мадридським клубом.

"Фернандо Торрес, вічний Фернандо Торрес, з'являється на полі відразу після того, як Габі, вічний Габі забиває третій гол та ставить жирну крапку в матчі. Сімеоне, вічний Симеоне нарешті виходить із "клітки" УЄФА та прогулюється по газону, насолоджуючись трофеєм. Годін, вічний Годін, провів прекрасний поєдинок. Коке, вічний Коке, невтомний диригент незабутньої команди.

Гордість не можна купити чи продати... Але в Атлетіко зараз стільки гордості, що він може її дарувати. І "матрацникам" є чим пишатися. Їхня історія мала щасливий кінець. Це найкраща історія, яку коли-небудь розповідали. У Ліоні звучить гімн Атлетіко, а Габі та Торрес здіймають кубок до небес", – тріумфує мадридське видання.

Звісно, що головним героєм фіналу Marca називає Антуана Грізманна, однак про француза пишуть більше у контексті його можливого переходу в Барселону. "Якщо Грізманн вирішив піти, то краще прощання годі й придумати".

Джерело: football24.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>