Макрон назвав умови, за яких РФ може повернутися у G8

Червень 12, 2019, 12:06 | (0) | Світ

Можливість відновлення формату G8 залежить від зусиль Москви з реалізації Мінських угод і припинення військового конфлікту в Україні. Також ЄС не повинен забувати про анексію Росією Криму.

Згідно із заявою президента Франції Еммануеля Макрона, Європі необхідно підтримувати «стратегічну дискусію» з Росією, незважаючи на розбіжності. Він вважає, що у відносинах з РФ потрібна «нова динаміка», повідомляє телеканал RTS.

Раніше президент Франції готовий організувати зустріч у нормандському форматі по Донбасу, тоді, коли для цього будуть сприятливими всі політичні умови. Еммануель Макрон зазначив, що хоче організувати зустріч лідерів Франції, Німеччини, Росії та України.

Нагадаємо, канцлер Німеччини Ангела Меркель провела телефонну розмову з президентом України Володимиром Зеленським. Лідери обговорили реалізацію Мінських угод та двостороннє співробітництво між Німеччиною та Україною, а також внутрішні події в Україні, включаючи ситуацію на сході України.

Раніше канцлер Німеччини і президент Франції провели спільну телефонну розмову з президентом РФ. Політики обговорили втілення мінських домовленостей після обрання нового президента України.

Джерело: ua.news

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>