Макрон заявив, що Франція не зацікавлена в ізоляції Росії

Серпень 27, 2019, 15:26 | (0) | Світ

Президент Франції Еммануель Макрон заявляє, що його країна не зацікавлена в ізоляції Росії

Про це він сказав у вівторок в Парижі на щорічній конференції послів, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Дистанціювання від Росії, відштовхування Росії від Європи, примушення Росії до самоізоляції або її зближення з Китаєм – не в наших інтересах", – вважає президент Франції.

Макрон заявив, що Франція повинна переглянути відносини з Росією, назвавши це одним із пріоритетів зовнішньої політики країни.

"Ми – в Європі. І Росія також у Європі. Якщо ми не робимо чогось корисного з Росією, ми надалі матимемо заморожений конфлікт у Європі, надалі матимемо Європу як театр боротьби між Сполученими Штатами і Росією. І наслідки "холодної" війни продовжуватимуться у наших країнах", – вважає президент Франції.

При цьому Макрон зазначив, що погляди Росії є дуже консервативними, які суперечать цінностям Європейського Союзу.

"Ми повинні переглянути наші відносини з Росією. Ми повинні розбудувати нову архітектуру, яка базується на довірі та безпеці. Європейський континент ніколи не буде стабільним і безпечним, якщо ми чітко не визначимо наші відносини з Росією", – заявив президент Франції.

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>