Маккейн: Білий дім не виконує закон про санкції проти РФ

Вересень 30, 2017, 14:08 | (0) | новини Світ
1506760139_maki
Два провідних американських  сенатори розкритикували адміністрацію Дональда Трампа, заявивши, що новий закон про санкції проти Російської Федерації досі не виконується.

Про це республіканець Джон Маккейн і демократ Бен Кардін написали  у листі президенту США, пише “Народна правда” з посиланням на  Reuters.

“Наближаються крайні терміни і зараз дуже важливо, щоб ваша адміністрація виконувала закон у повній мірі для підтримки і захисту інтересів США”, – зазначається в листі.

Сенатори підкреслили, що 1 жовтня є крайнім терміном для Білого дому, щоб визначити правила або вжити інших заходів для ідентифікації будь-якого, хто працює від імені російських оборонних і розвідувальних секторів і підпадає під дію санкцій.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що президент США Дональд Трамп відмовився застосовувати санкції проти Росії. Він переклав відповідальність за застосування санкцій проти РФ на Рекса Тіллерсона.

Нагадаємо, у липні сенатору США від Республіканської партії з штату Арізона Джону Маккейну лікарі діагностували злоякісну пухлину головного мозку. Це виявив аналіз зразків тканин, взятих під час операції, але вже через тидень після операції Джон Маккейн прийшов на роботу в Сенат США.

Згодом Джон Маккейн в черговий раз закликав голову країни Дональда Трампа змінити політику щодо України. Американський політик вважає, що Київ повинен отримати летальне оборонне озброєння, щоб на належному рівні захищати свої кордони від окупантів.

Джерело:narodna-pravda.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>