Літні метаморфози Рогатина

Липень 22, 2017, 17:02 | (0) | головне Добрі справи МОЄ МІСТО новини
IMG_5837

Древній та вічно молодий Рогатин день у день додає нові штрихи до свого портрета, не втрачаючи при цьому самобутності, а лише стає від того красивішим, охайнішим і привабливішим не лише для своїх мешканців, а й для гостей, котрі з цікавістю пізнають край Роксолани.

У ці дні кипить робота на вул. Галицькій, де прокладають бруківку на пішохідній доріжці, відтак встановлять і світильники. На протилежному боці цієї центральної дороги нашого міста такі роботи вже виконали раніше. Загалом всі заходи з благоустрою на цій території мають завершити до Дня міста.

IMG_5828

Нові тротуари та нове асфальтне покриття невдовзі отримає вулиця Фортечна. Тут нині працівники філії «Рогатинська ДЕД» вкладають бордюрний камінь. А перед тим на цій вулиці комунальники ДП «Рогатин-Водоканал» замінили трубу у водомережі. Фасад будівлі з пропискою: площа Роксолани, 22 – колись сірий та облуплений - завдяки працівникам Рогатинського комбінату комунальних підприємств тепер одягнув пишні зелені шати, що своїм виглядом доволі гармонійно вписуються в загальний фон архітектури центральної частини міста.

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>