Лікування гіпертонії вдома

Вересень 30, 2017, 14:20 | (0) | Здоров'я і краса новини
518456ab103a4fe052372db2a25af054

При гіпертонії ми можемо допомогти собі навіть без ліків. Для цього достатньо використати ті підручні засоби, які завжди є вдома.

При лікуванні гіпертонії можна використати ягоди чорної смородини. Дві столові ложки сушених ягід слід залити склянкою окропу та кип'ятити на слабкому вогні протягом 10 хвилин. Отриману суміш слід настоювати протягом години та процідити. Пити ці ліки слід по чверті склянки чотири рази на день. Допоможе при гіпертонії і вживання картоплі в мундирі. Вживати її слід разом з шкіркою, також можна додати до меню свіжу цибулю та часник. Вживання різноманітних натуральних чаїв також допоможе у лікуванні гіпертонії. Підійдуть, наприклад, чаї з чорної смородини, м'яти, шипшини, пустирника або валеріани. Сік буряка з медом є ще одним засобом для профілактики та лікуваннягіпертонії. Для приготування цієї суміші слід змішати сік буряка з медом в рівних пропорціях. Отриману суміш слід приймати по столовій ложці 4-5 разів на день.
Джерело:zdorovia.com.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>