Ліга Європи. "Динамо" втрачає очки в матчі з "Янг Бойз"

Жовтень 20, 2017, 12:24 | (0) | новини Футбол
5f38e60d-1330-0000-1111-bea1de09eacf_sq

Київське "Динамо" втратило очки у третьому турі групового раунду Ліги Європи.

У матчі з "Янг Бойз" кияни були двічі у ролі наздогоняючих, але зуміли-таки зіграти внічию.

Після провального поєдинку в Одесі, коли "Динамо" програло "Чорноморцю" 1:2, Олександр Хацкевич змінив склад та тактику, з’явився на полі Домагой Віда, який залікував травму. Цього разу віце-чемпіони грали за схемою "4—4—2".

На початку матчу динамівці могли зробити заявку на успіх, але Мбокані не реалізував вихід один на один вже на першій хвилині гри.

Забити швидкий гол не вийшло і гра трохи заспокоїлась, чим скористалися швейцарці: в одній з атак виникла "пожежа" біля воріт "Динамо" і Ассале зумів переправити м’яча в сітку воріт Коваля, відкривши рахунок.

Господарі відповіли потужною атакою, яку завершували Буяльський та Мбокані: Віталій обігрався с Мораєсом та віддав поперечну передачу на конголезця, той вже свій момент не упустив. Не встигли кияни перевести подих, як "Янг Бойз" вийшли вперед, і знову відзначився Ассале.

Після перерви вже Микола Морозюк взяв ініціативу у свої руки та виконав бездоганний штрафний удар, фон Бальмос не врятував.

Динамівці контролювали гру протягом усього тайму, але більше забити не вдалося. Підсумкова нічия 2:2 залишає киян на першому місці в групі.

Окрім втрати очок "Динамо" ще втратило і двох гравців. Травм дістали Домагой Віда та Сергій Сидорчук.

У матчі між "Скендербеу" та "Партизаном" було також зафіксовано нічию, тому позиціям "Динамо" нічого не загрожує.

"Динамо" (Київ, Україна) — "Янг Бойз" (Берн, Швейцарія) — 2:2 Голи: Мбокані 34, Морозюк 49 — Ассале 17, 39

"Динамо": Коваль, Кендзьора, Мбокані (Бесєдін 90+2), Кадар, Буяльський, Гонсалес, Віда (Пантіч 80), Піваріч, Сидорчук (Гармаш 62), Мораєс, Морозюк "Янг Бойз": фон Бальмос, Мбабу, Саного, Лотомба, Нуху, Ассале (Нсаме 90), Фасснахт, Нгамале (Шик 85), Сов (Аебішер 76), Сулеймані, фон Берген

Попередження: Фасснахт 47, Мбабу 54, Саного 62, Саного 85 Вилучення: Саного 85

"Скендербеу" (Албанія) — "Партизан" (Сербія) — 0:0

Джерело:newwest.media