Ломаченко захистив титул чемпіона світу

Листопад 29, 2016, 14:47 | (0) | спорт Україна
%d0%b7%d0%b0%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d1%82%d0%b0%d0%b6%d0%b5%d0%bd%d0%bd%d1%8f

28-річний Василь Ломаченко вперше захистив титул чемпіона світу за вер­сією Всесвітньої боксерської організації в першій легкій вазі. До бою мав шість перемог, одну поразку, чотири нокаути. Ніколас Волтерс, 30 років, з Ямайки, колишній суперчемпіон за версією Всесвітньої боксерської асоціації в напівлегкій вазі відмовився виходити на восьмий раунд. До бою не було поразок — 26 перемог, одна нічия і 21 нокаут. Бій відбувся 27 листопада в Лас-Вегасі, США.

Волтерс є найбільш небезпечним суперником Ломаченка. Через це українець діяв обережно. Не ризикував.

У кожному раунді Василь був переконливіший, активніший, влучніший, швидший. Суперник так і не скористався своєю перевагою у розмаху рук — 185 см проти 166 см в українця. Було враження, що ямаєць прагне перевести протистояння в другу половину бою.

У сьомому раунді Ломаченко почав діяти на повній швидкості. Одразу стала помітна різниця у класі між суперниками. Волтерс не встигав за діями українця.

На восьмий раунд ямаєць не вийшов. Це було несподівано. Перше пояснення — зазнав травми. Насправді Волтерс здався через безперспективність продовження боротьби.

Ломаченко переміг насправді класного боксера, одного з найнебезпечніших у своїй ваговій категорії.

Українець суттєво перевершив суперника за статистикою ударів. Він пробив 437 разів проти 264 у Волтерса. З них 114 влучив. Ніколас — 49.

— Наступним суперником хочу бачити мексиканця Франсіско Варгаса, — заявив Василь.

Це чемпіон, за версією Всесвітньої боксерської ради, у вазі Ломаченка. 31-річний Франсіско Варгаса поки що не програвав.

Джерело: gazeta.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>