Литва побудує на кордоні з Росією загорожу з додатковим обладнанням

Травень 10, 2017, 16:36 | (0) | Світ

Влада Литви прийняла рішення побудувати загорожу на кордоні з Росією довжиною майже в 45 кілометрів, будівництво коштуватиме 1,335 млн євро.

Про це повідомив прес-центр Служби охорони державного кордону Литовської Республіки.

Зазначається, що договір на таку суму підписаний з підрядником і набуде чинності вже на цьому тижні. Згідно з планом, загорожу планується звести до кінця 2017 року.

«Необхідні на будівництво кошти виділяються з державного бюджету», - йдеться в повідомленні.

На сухопутній ділянці кордону з Калінінградською областю Литва вирішила побудувати дротяний паркан заввишки два метри з додатковими засобами електронного контролю.

«Уздовж кордону з Калінінградською областю Росії будуть побудовані секції на 44,6 км і висотою в 2 метри. Паркан буде оснащений додатковим обладнанням. Загорожа з'явиться на ділянці перетину кордонів Литви, Польщі і Росії біля озера Виштитис (Виштинецьке озеро) і простягнеться по території Шакяйского і Вилкавишкского районів до Немана», - розповіли в прикордонній службі.

Джерело: vgolos.com.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>