Лев Запотічний став срібним призером України

Лютий 23, 2017, 15:41 | (0) | інше новини район спорт
4e8af3c6_acc6_425a_a4d2_f5c854855a3e

Нещодавно у  Львові  проходив   відкритий чемпіонат України  з кульової стрільби в приміщенні. Команду  Івано-Франківської області на цьому змаганні представляли 9 вихованців  Рогатинської СДЮСШОР та  3 учні Рогатинської ДЮСШ обласної ради. Успіхом відзначилися:

  Лев Запотічний (тренер Я. Коваль ), який став срібним призером України у  вправі  ГП-11а (рухома мішень, 10 м).

Коваль Лілія (тренер Я. Коваль ),  зайнявши 3-е командне місце у вправі ГП-11а.

Близькими до нагород були також Олег Зуб (тренер М. Іванців), Олег Смагула (тренер В. Бичинський) Денис Ворона (тренер В. Ворона) у вправі МП-6 (стрільба з пістолета 50 м) виборовши 4-е командне місце.

Коваль Ліля

Денис Ворона  успішно виступив у вправі МП-8 ( швидкісна стрільба з пістолета  25 м.), втім серед титулованих спортсменів України йому забракло одного очка для боротьби за призове місце у фінальній стрільбі. За результатами виступу на змаганнях Денис Ворона  в складі збірної команди України з 18 до 24 березня виступатиме  на міжнародному турнірі  у Вроцлаві  (Польща).

Ворона Д

Віктор Бичинський, заступник директора Рогатинської СДЮСШОР.

На фото: Лілія Коваль та Денис Ворона.

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>