Кількість постраждалих після отруєння в готелі на Львівщині зросла до 30 – Держпродспоживслужба

Серпень 7, 2018, 20:56 | (0) | Здоров'я і краса Україна
53f64c938f5715911dec633efb97f10986b4cc4f

Кількість постраждалих після отруєння в готелі на Львівщині зросла до 30, серед них 29 дітей, повідомило управління Держпродспоживслужби у Львівській області дані на 8:00 7 серпня.

«До Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні з попередніми діагнозами «гостра кишкова інфекція», «харчова токсикоінфекція» госпіталізовано 25 осіб, з них 24 дітей, 5 дітей відмовилось від госпіталізації і знаходяться на амбулаторному лікуванні», – повідомили у відомстві.

За даними Держпродспоживслужби, діти прибули на відпочинок з міста Шепетівка Хмельницької області. При зборі епіданамнезу експерти встановили, що постраждалі вживали курячі яйця, млинці, борщ зі сметаною та молочну продукцію.

Пізно увечері 6 серпня до Львівської обласної інфекційної лікарні доправили 16 підлітків та одного дорослого з ознаками харчового отруєння. Пізніше в поліції повідомили про 27 постраждалих. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею про порушення правил боротьби з епідеміями.

Джерело: www.radiosvoboda.org

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>