Кількість жертв циклону "Фані" у Південній Азії сягнула 77 осіб

Травень 13, 2019, 12:01 | (0) | Світ
image

Кількість загиблих у результаті потужного циклону, який обрушився на схід Індії та Бангладеш на початку травня, зросла до 77 у понеділок, у той час як мільйони людей залишилися без електрики і води, передає УНН з посиланням на AFP.

Циклон "Фані" обрушився на штат Одіші 3 травня, набравши швидкість до 200 кілометрів на годину.

Стихія пошкодила півмільйона будинків, викорчувала сотні тисяч дерев і стали причиною припинення електропостачання, перебоями на телекомунікаціях та проблем з водопостачанням для мільйонів людей в одному з найбідніших штатів Індії.

Кількість загиблих в Індії, яка раніше становила 41, збільшилася після того, як про нові жертви повідомили в Пурі і Кхурді в неділю. Тринадцять людей також загинули в Бангладеші.

"Кількість жертв зросла до 64 з максимальною кількістю смертей (39), про які повідомлялося в Пурі", - повідомив співробітник державного органу з надзвичайних ситуацій.

Як повідомляв УНН, тропічний циклон "Фані" на початку травня обрушився на південно-західне узбережжя Бангладеш, принісши з собою вітер, зливи і грози.

В Індії на початку травня провели масові евакуації через цей потужний циклон.

Джерело: УНН

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>