Кількість жертв природної пожежі у Каліфорнії наблизилася до 60 осіб

Листопад 15, 2018, 13:21 | (0) | Світ
klyuchi

Кількість загиблих у результаті найбільш смертоносної природної пожежі у Каліфорнії в США сягнула 59 осіб. Про це УНН повідомляє з посиланням на CBS News.

"Влада у Північній Каліфорнії заявили, що пошукові команди виявили ще шість тіл, у результаті чого кількість загиблих у результаті природної пожежі під назвою Camp Fire досягла 56, а загальна кількість по штату - 59", - пише видання.

Так, станом на вечір середи було виявлено ще вісім останків тіл. Шість з них були знайдені всередині будівель, а двоє - зовні.

Кількість загиблих по всьому штату таким чином досягла 59 осіб - включаючи трьох загиблих в результаті Woolsey Fire.

При цьому зазначено, що влада в середу оприлюднила імена близько 130 осіб, які зникли безвісти, багатьом з них - 80-90 років.

У Каліфорнії наразі бушує три природних пожежі - Camp Fire, Woolsey Fire і Hill Fire. Camp Fire у Північній Каліфорнії вирує на північ від Сакраменто, а Woolsey Fire - біля околиць Лос-Анджелеса.

Нагадаємо, лісова пожежа під назвою Camp Fire почалася у четвер, 8 листопада, близько 6:30 ранку за місцевим часом.

Джерело: УНН

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>