Курсант, який вижив після падіння Ан-26, продовжить навчання в університеті – «АрміяІнформ»

Жовтень 16, 2020, 13:18 | (0) | Україна
EBC9B1FA-7FD5-475E-B9A5-934485715052_w1023_r1_s

Курсант Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба В’ячеслав Золочевський планує продовжити навчання після повернення з лікарні. Про це повідомляє інформаційне агентство Міністерства оборони «АрміяІнформ».

За повідомленням, начальник ХНУПС Олександр Турінський передав хлопцю медаль «За військову службу Україні», якою його 6 жовтня нагородив президент Володимир Зеленський.

«Я зробив свій вибір і вирішив продовжити навчання в університеті за обраним фахом. У мене попереду кілька тижнів реабілітації, після чого я наздоганятиму навчальну програму», – сказав Золочевський в коментарі «АрміїІнформ».

Він подякував лікарям і всім, хто переймався його здоров’ям та підтримував його родину.

В’ячеслав Золочевський – єдиний вцілілий в авіакатастрофі військового літака Ан-26 поблизу Чугуєва 25 вересня.

Ввечері 25 вересня літак Повітряних сил ЗСУ Ан-26 впав біля Чугуєва Харківської області за два кілометри від військового аеродрому. На борту літака 1977 року виробництва було 27 осіб – військові льотчики та курсанти університету Повітряних сил імені Кожедуба. 25 із них загинули на місці, ще один помер згодом у лікарні.

Джерело: www.radiosvoboda.org

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>