Країни Західної Європи потерпають від 40-градусної спеки

Серпень 1, 2020, 12:15 | (0) | Світ
cq5dam.thumbnail.cropped.750.422_1_222

Кілька країн Західної Європи, які ведуть боротьбу проти пандемії коронавірусу COVID-19, зіткнулися і з іншою проблемою - сильною спекою, повідомляють європейські ЗМІ.

Температура повітря в п'ятницю в багатьох країнах трималася на позначці близько 40 градусів за Цельсієм, що значно ускладнило ситуацію з носінням масок.

У понад 10 італійських містах місцеві метеорологічні служби оголосили про підвищену небезпеку через спеку.

Попередження про загрозу поширили і в десятках департаментах Франції. Французькі пожежні служби приведені в підвищену готовність: лісові пожежі вирують на Атлантичному узбережжі країни. Десятки будівель зруйновані, понад 100 осіб були змушені покинути свої будинки.

У Бельгії, зокрема в столичному регіоні, також встановилася спекотна погода. У п'ятницю в брюссельській комуні Юкль зафіксували температурний рекорд на день 31 липня з початку регулярних вимірювань у 1833 році.

Через спеку багато жителів Нідерландів кинулися на узбережжя Північного моря. В одному з популярних курортів в місті Зандворт пляжі були переповнені. Місцева влада поширила рекомендацію уникати цієї зони через неможливість дотримання соціальної дистанції.

Британці також пережили один із найспекотніших днів цього році. Температура в районі аеропорту Хітроу піднімалася до 37,8 градусів за Цельсієм. Потяги з Лондона в сторону Брайтона, розташованого на південному узбережжі Англії, в п'ятницю були переповнені.

Спека обрушилася і на Німеччину, де зафіксували найспекотніший день 2020 року. Температура піднімалася вище 35 градусів за Цельсієм у низці південних районів країни.

Згідно з даними європейських метеорологічних служб, спадати спека в західній частині Європи почне в суботу.

Тим часом, європейські країни продовжують боротися з пандемією коронавірусної інфекції. За останні кілька днів у деяких з них були зареєстровані рекордно високі показники нових випадків захворювання COVID-19 з початку зняття обмежень.

Загалом, за даними порталу Worldometers, в Європі за час пандемії виявлено 2,8 млн випадків зараження коронавірусом. Понад 203 тис. хворих померли.

Джерело: ua.interfax.com.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>