Космічна економія: Китай планує 10 запусків за 10 днів

Жовтень 31, 2017, 22:21 | (0) | новини Хай-тек
630_360_1509464881-8300
Перший політ китайського космічного літального апарату-носія (КЛА-носій) багаторазового використання може відбутися вже в 2020 році.
Про це повідомляє Сіньхуа з посиланням на 1 інститут Китайської корпорації аерокосмічної науки і техніки /CASC/. Як стало відомо, коли КЛА-носій буде готовий, планується здійснити 10 запусків протягом 10 днів. "Поставлено завдання знизити собівартість виведення на орбіту одиниці маси корисного навантаження порівняно з нинішніми одноразовими ракетами-носіями на чотири п'ятих. Таким чином, Китай практично одночасно із США розробить власний багаторазовий КЛА-носій", - йдеться в повідомленні.
Оскільки технології багаторазового використання КЛА-носіїв розглядаються як одна з основних можливостей здешевити космічні запуски, світові космічні держави приділяють розробці КЛА-носіїв серйозну увагу, повідомляє агентство. Про те, що Китай спрямує зусилля на розробку таких технологій, йдеться і в опублікованій минулого року Білій книзі "Космічна діяльність Китаю в 2016 році".
Джерело:ukrinform.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>