Користь грудного вигодовування

Лютий 19, 2019, 08:32 | (0) | Здоров'я і краса Куточок для батьків і малечі
foto_na_str_4

Грудне вигодовування – найкраще та єдине харчування, яке природа створила для новонародженої дитини. Адже це та ниточка, яка продовжує тісно пов”язувати матір і немовля після 9 місяців вагітності. Крім того, необхідні речовини, які містяться у маминому молоці,   забезпечують гарний ріст і правильний розвиток малюка.

Грудне молоко – це мамина турбота, що триває, як захисне від чужорідного, іноді агресивного середовища, до якого малюк ще не готовий. Матусина підтримка у вигляді грудного вигодовування буде потрібна малюку протягом, як мінімум, першого року життя,поки його імунна система навчиться впізнавати й боротися зі всіма шкідливими бактеріями,що його оточують. А поки що мамине молоко буде оберігати його зсередини, завдяки наявності в ньому спеціальних захисних антитіл, а також живих біфідобактерій. Ці корисні бактерії потрапляють з молоком матері в кишечник малюка й допомагають будувати свою власну систему захисту в кишечнику – нормальну мікрофлору. Саме вона не тільки оберігає кишечник дитини від проникнення різних “злих” бактерій, допомагає правильному травленню, але й сприяє дозріванню і тренуванню імунної системи,такої важливої та необхідної для того, щоб твоя дитина зростала здоровою і сильною.

 

                                                            Олександра Бойчак, заступник головного лікаря КНП Рогатинський ЦПМСД”.

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>