Комунальна біда Рогатинщини...

Липень 19, 2015, 19:01 | (0) | , , , , , , , , , , | головне район
forum.te.ua

Протягом одного тижня наші журналісти вели моніторинг над... смітниками. Результати приголомшуючі. Ось, що вони дізналися...

Вже більше двох років люди скаржаться на неприємні запахи в самому місті, при цьому звинувачуючи "Росану". В дечому, і в більшості випадків вони матимуть рацію. Але... В нас під носом стільки сміття! Багато хто скаже: "Ну так, ми живемо, тому нас оточує сміття, ну і що?". Справа не в тому, скільки його, чи де воно, а чи утилізовується воно відповідним чином і чи взагалі, з ним щось роблять. Як виявилося - НІ.


На моніторингу стояло 4 ділянки міста. Це:

1.  Позаду магазину "Техніка" та "Меблі" в центральній частині міста (район промислового ринку)

2.  Біля домоуправи (грунтова дорога від костелу до домоуправи)

3.  Район Баму

4.  вул. Незалежності (багатоповерхівки)

У жодній, із вище зазначених точок протягом 1 календарного тижня сміття - не вивозили. Тому, тут досі можна побачити таку картину.

20150719_153739

Вже не таку... З подальшою бездіяльність комунальних служб міста ми скоро не побачимо самих сміттєвих баків через гори сміття навколо. Сміття "не в своїй тарілці" почало зявлятися в четвер. Так люди - людям додають роботи. Вимушено.

А зараз раціонально подумайте, що легше?

Варіант 1: Механізмом, яким оснащена машина, перевернути сміттєвий бак одразу в кузов.

Варіант 2: Зішкрябувати лопатами та бруднити руки до сміття, що лежить поза сміттєвими баками.

Вибір за вами, чи прохати у влади міста, якій начебто не "смердить", додаткових сміттєвих баків, чи налагодити частіший рейд машини утилізації, чи мучити людей, які і так "задоволені" своєю роботою.

А ось фото, що можна назвати "альмаматер" нашої статті. Фото надіслав громадський активіст міста, сказавши, що це сміття він вже бачить 4 день поруч із зупинкою, якою щодня добирається до дому.

IMAG0302

Хоч фото зроблене весною, літом ситуація нічим не відрізняється.

А жителі вулиці Шевченка не мають де викидати сміття, бо немає смітників. "Колись був, - виразився міський голова Володимир Гусак, - але згорів". Справді, смітник був поруч з районним відділом освіти, та його вже немає там більше двох років. Жителям доводиться долати великі відрізки шляху задля чистоти вулиць. Декому краще насмітити на узбіччях доріг, газонах, тротуарах.

Будемо очікувати кращого в надії на чисте майбутнє. Також маємо велику надію, що хтось, із владних структур це побачить, прочитає та відреагує на користь суспільства.

Саме з цього ми можемо зробити влучні висновки: в Європу нам - зась. І дивімося, щоб "біда" не стала - КАТАСТРОФОЮ.

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>