Кельн теж оголосив надзвичайний стан у сфері клімату

Липень 10, 2019, 20:14 | (0) | Світ

Кельн став першим німецьким містом з населенням понад 1 мільйон осіб, яке приєдналося до вимог кліматичного руху Fridays for Future.

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Європейську правду".

Місцевий парламент Кельна проголосував за декларацію, в якій оголошується надзвичайна кліматична ситуація. Рішення підтримали 73 з 85 присутніх депутатів.

У понеділок, 8 липня, у Кельні почалася тижнева акція протесту кліматичних активістів #WeekForFuture. Демонстранти протестуватимуть день і ніч до п'ятниці.

Деякі політики закликали демонстрантів повернутися до школи. Уряд федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія, частиною якого є Кельн, попереджав у понеділок, що школярам можуть загрожувати штрафи в розмірі до 150 євро за пропуск школи.

Протестувальники закликали приєднатися до 700 міст світу, включаючи Лондон, Париж і Дюссельдорф, які оголосили кліматичну надзвичайну ситуацію.

Шкільний страйк заради клімату також відомий, як П'ятниці для майбутнього - це міжнародний рух школярів, які вирішують не відвідувати заняття, а замість цього брати участь у демонстраціях, щоб вимагати заходів для запобігання подальшому глобальному потеплінню та зміни клімату.

Джерело: www.depo.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>