КАРДИНАЛ БЕРК: ГЕНДЕРНА ТЕОРІЯ – ДУРІСТЬ, ЯКА ЗАВДАСТЬ ВЕЛИЧЕЗНОЇ ШКОДИ

Січень 11, 2018, 12:55 | (0) | Духовність і культура
630_360_1447086003-6670

У своїй книзі-інтерв’ю з Ґійомом д’Аланcоном кардинал Реймонд Берк гостро розкритикував гендерну теорії, вказавши на її руйнівні наслідки для людського суспільства:

«Гендерна теорія – це вигадка, штучно вигадана. Неможливо мати якусь ідентичність, яка не протиставляється правдивій природній людській ідентичності чоловіка і жінки. Це – дурість, яка завдасть величезної шкоди суспільству і тим, хто цю теорію підтримує.

Гендерна теорія унеможливлює існування людського суспільства. Вже зараз у деяких частинах США будь-хто може змінити свою ідентичність до тієї міри, що може сказати: сьогодні я чоловік, а завтра буду жінкою. Це, насправді, поза межами здорового глузду. Як наслідок, деякі чоловіки вимагають право на користування жіночими туалетами. Це – негуманно.  Можете собі тільки уявити хаос у школах. Один з американських кардиналів розповів мені випадок, коли його племінник – десятирічний хлопчина, повернувшись із школи, заявив своїм батькам, що хоче стати жінкою. Дитина чула в школі про гендерну теорію.»

Джерело: catholicnews.org.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>