Кандидатів у президенти Білорусі попередили про провокації на мітингах

Липень 30, 2020, 11:49 | (0) | Світ
Державний секретар Ради Безпеки Білорусі Андрій Равков на зустрічі у Центральній виборчій комісії попередив кандидатів у президенти Білорусі про те, що під час агітаційних мітингів можливі провокації.

Про це повідомляє видання TUT.by.

Одна з кандидаток у президенти Ганна Канопацька розповіла, що заходи безпеки посилюють через затримання найманців російської приватної військової компанії «Вагнер». Відтепер на мітингах будуть розміщувати рамки та огородження.

Ще один кандидат Сергій Черечень заявив, що на зустрічі попередили про те, що у РФ готують й інших найманців, тому масові заходи можуть бути небезпечні.

У держсекретаря Равкова запитали, чи можуть в Білорусі вимкнути інтернет. Той відповів, що такі дії можливі у разі загрози національній безпеці, пише Euroradio.

Президента Олександра Лукашенка на зустрічі представляла колишня очільниця Адміністрації президента та Голова Ради Республіки Національних зборів Білорусі Наталя Кочанова. Вона запевнила, що посилення заходів безпеки не вплине на агітаційну кампанію, адже «головне для країни — безпека людей».

Як зазначало Euroradio, Світлана Тіхановська — одна з головних суперниць Лукашенка на прийдешніх виборах — на 30 липня запланувала мітинг у Мінську.

Джерело: hromadske.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>