Канадські рибалки знайшли лобстера з відбитком логотипу Pepsi на клешні

Грудень 1, 2017, 13:33 | (0) | Курйози

Канадські рибалки знайшли лобстера з блакитними та червоними відбитками логотипу Pepsi на його клешні.

Пійманих у воді біля Гранд Манан, Нью-Брансвік, лобстерів завантажили в ящик для обмотування їх клешнів, коли Кларисса Ліндстренд помітила дивний відбиток.

 «Я подумала: «О, це ж банка Pepsі. Роздивившись ближче, це виглядало більше як татуювання, або так, наче було надруковане просто на клешні лобстера», — розповіла Ліндстренд.

Ані вона, ані жоден з її команди ніколи подібного не бачили. Через понад тиждень після знахідки, точилися дискусії стосовно того, яким чином таке могла статися.

Дехто вважав, що лобстер виріс просто навколо банки з-під газировки. Інші вважали, що якимось чином частина банки застрягла в лобстері.

Ліндстранд відкинула ці варіанти, зазначивши, що зображення на клешні було «піксельним», воно не могла бути з жестяної банки. По –друге зображення на клешні було замалим.

Логотип виглядав так, наче був з друкованох картинки, проте папір мав розгластися у воді.

«Я досі намагаюся зрозуміти, що ж це насправді було», каже жінка.

Дивна знахідка змусила вкотре замислитися про кількість сміття, яке людська діяльність залишає в океані.

До Світового океану щороку потрапляє між 5 та 13 мільйонами тонн сміття, яке потрапляє у їжу морських птахів, риб та інших організмів.

Мореплавець Дейм Еллен МакАртур каже, що існує вірогідність того, що у 2050 році у морях пластику буде більше, ніж риби (за вагою).

Джерело: hromadske.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>