З 1 серпня можуть не проходити самоізоляцію ті, хто в’їжджає з Криму і Донбасу

Липень 31, 2020, 13:04 | (0) | Україна
cq5dam.thumbnail.cropped.750.422_1_222
З 1 серпня скасовується обов’язкова самоізоляція для громадян, які повертатимуться на підконтрольну уряду України територію з тимчасово окупованих територій - Криму і Донбасу.

Так прокоментував Укрінформу зміни, прийняті Кабміном щодо постанови номер 641 від 22 липня речник ДПСУ Андрій Демченко.

«З 1 серпня постанова набуває чинності, і з цієї дати під самоізоляцію тепер не попадають громадяни, які перетинають лінію розмежування та межу з Кримом, слідуючи з окупованих територій», - сказав Демченко.

Водночас для іноземців, які слідують в Україну, залишаються обов'язковими наявність страхового поліса і самоізоляція: якщо громадяни їхатимуть з «червоної зони», то для них діятиме обов’язковий карантин через додаток «Дій вдома». Але є винятки - крім осіб, які прямують транзитом, додав він.

Як повідомлялося, з березня 2020 року рух через всі КПВВ на межі з тимчасово окупованими частинами Донецької та Луганської областей, а також тимчасово окупованою територією Криму був обмежений через запроваджені карантинні заходи.

Після їх зняття та відкриття КПВВ ті, хто в’їжджали на територію, підконтрольну уряду України, мали пройти 14-денну самоізоляцію з використанням електронного сервісу «Дій вдома» або здати ПЛР-тест.

Джерело: www.ukrinform.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>