«З піснею до Бога»

Жовтень 2, 2017, 15:22 | (0) | інше Добрі справи Духовність і культура новини район
dsc_1602

23-24 вересня у м.Долина проходив VI Фестиваль-конкурс української духовної сучасної пісні «З піснею до Бога» ім. кардинала Мирослава Івана Любачівського.  Його метою є збереження, популяризація і розвиток духовних пісні та слова у вірші, поемі чи малюнку. Активну участь у цьому заході взяли й наші творчі земляки - вихованці гуртків Рогатинської районної школи естетичного виховання учнів.

Висока виконавська майстерність юних читців (кер. О.Крупка), вокалістів (кер. С.Луцак) та оригінальні творчі малюнки художників (кер. І. Кривоніс) отримали високу оцінку журі. Тож  за результатами конкурсу у номінації «Образотворче мистецтво» лауреатами І премії стали Вероніка Кізима та Марія Ільчук,  ІІІ-ої – Максим Олійник та Вероніка Щупак.

20170923_155200

20170924_163123

      Особливі емоції у членів журі викликав виступ вихованців старшої групи театрального гуртка «Опільська Мельпомена». Їхня композиція «Катруся» принесла перемогу у номінації «Художнє слово», а художнє читання Вероніки Баланди було відзначено ІІ премією. Вдалими виявились виступи і наших вокалістів. Приміром, вокальний ансамбль «Дивосвіт» став лауреатом І премії у номінації «Вокальні ансамблі», солістка Ярина Мацуй отримала ІІ премію фестивалю-конкурсу. А ось соліст Мирон Семенюк та юні художниці Мілена Юрчило і Марія Малецька стали дипломантами фестивалю.

Світлана ДАНИЛЯК.  

P.S.Як повідомила викладач ДШМ ім. Б.Кудрика Надія Скиданович, у цьому конкурсі також взяли участь її вихованці, привізши з фестивалю ще кілька нагород.  У номінації "Соліст-вокаліст" Владислава Пинила та Софію Бучинську в молодшій віковій категорії було визначено лауреатами ІІІ-ї премії. Варто відзначити, що  в номінації " Художнє слово" другою премією  нагороджено наших творчих краян Андріану Пинило (викл.Галина Запотічна) та Софію Бучинську (викл. Христина Звіришин).

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>