З печери в Таїланді врятовано всіх дітей та їх тренера

Липень 10, 2018, 19:59 | (0) | Світ
74

З печери в Таїланді рятувальникам вдалося дістати всіх 12 школярів та їх 25-річного тренера, повідомляє Associated Press. Операція з порятунку закінчилася у вівторок вранці, загалом вона тривала три дні.

У вівторок загін спецназу «морські котики» вивів з підводної пастки останніх чотирьох дітей та тренера, у неділю й понеділок з печери було врятовано 8 дітей.

Печера, де перебували діти, знаходиться за 5 км від входу, як видно на зображенні. Частину шляху на волю діти подолали пішки, а частину пливли під водою в супроводі дайверів. Загалом під водою від печери до виходу потрібно було пливти близько трьох годин, тому без досвідчених дайверів ця операція була б нездійсненною, зазначає видання.

Всіх врятованих доправлено до лікарні, їх стан оцінюється як задовільний, хоча не виключено, що більш ретельний медичний огляд може виявити певні негативні наслідки після перебування в замкнутому просторі печери понад два тижні.

У мережу виклали фото дайверів, які безпосередньо здійснювали операцію з порятунку і зуміли вивести дітей з підводної пастки.

Джерело: mind.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>