З новими тарифами! Що в Україні здорожчало, підвищилося та змінилося з 1 січня

Січень 2, 2018, 13:08 | (0) | Україна
3bfa9201dadb0b8e9a597abb74d8a470_XL

Розмір мінімальної зарплати підвищили на півтисячі гривень.

В Україні змінюють правила виходу на пенсію. Українців привчать сортувати сміття та повільніше їздити у містах. А ще будемо більше платити за електрику й телефонні дзвінки.

Від початку року почне діяти непопулярна норма нового пенсійного законодавства. Вийти на пенсію зможуть 60-річні люди, які мають не менше 25 років страхового стажу. Якщо стаж менший, тоді пенсію доведеться чекати до 63 років.

Починаючи від 2018-го, сортувати сміття потрібно буде за видами матеріалів: органіка, метал, скло, пластик та папір. Для цього на подвір'ях мають стояти окремі контейнери для кожного виду сміття, а сортувати його повинні самі українці.

Від січня Україна знизить ввізні мита на авто з ЄС. Як це позначиться на цінах Україна знизить ввізні мита на авто з ЄС. Як це позначиться на цінах знижуються ставки ввізного мита на автомобілі з єврономерами. Протягом 7-10 років, за умовами Угоди про вільну торгівлю між Євросоюзом та Україною, їх знизять до нуля.

Рухатися у населених пунктах від нового року треба повільніше. Від 1 січня дозволена швидкість зменшиться з 60 до 50 кілометрів на годину. За її перевищення загрожує штраф – 340 гривень і більше.

Суттєво подорожчають цигарки. Через підвищення акцизу їхня ціна зросте на 2-7 гривень, залежно від марки та виробника. До 2025 року середня вартість пачки може коштувати 90 гривень.

Стануть дорожчими також послуги "Укртелекому". Від 1 січня для жителів міст вони збільшаться на 7%, для жителів сіл - на 16%.

Нові тарифи - і в "Укрпошти". Відправлення посилки вагою до 1 кг обійдеться у 12 гривень, а важчих - у 14 гривень. Міжнародні відправлення подорожчають на третину.

Зросте ціна і на електроенергію. Вже від 1 січня вона подорожчає на 9,5%, а до кінця року - ще на 6%.

Разом з тим, від нового року в Україні зростуть мінімальна зарплата та прожитковий мінімум. У бюджеті також заплановано збільшення зарплат вчителям – у середньому на чверть, а також виплат військовослужбовцям – у чотири з половиною рази.

За матеріалами: ТСН

Джерело: agronews.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>