З ДНЕМ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ!

Травень 8, 2018, 20:27 | (0) | інше новини район
262138_1

8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини, в Україні та у всьому світі відзначають День пам’яті та примирення, а 9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Для нашого народу Друга світова війна є національною трагедією, адже за Україну жорстоко воювали дві тоталітарні системи. Та його внесок у перемогу над нацизмом неможливо переоцінити. До 7 мільйонів українців воювало на боці Об’єднаних націй, ціною власного життя та здоров’я захищали рідний край, боролися з нацистською навалою в лавах збройних сил інших країн та в Українській повстанській армії.

Тож в ці пам’ятні дні ми вшановуємо подвиг українського народу, його визначний внесок в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, з почуттям глибокої поваги дякуємо всім, хто пережив роки нацистської окупації та відстояв свободу української землі. Вічна пам’ять загиблим, низький уклін живим!

Нехай мир і злагода завжди панують на нашій землі!

З повагою - Рогатинська районна в

Івано-Франківській області організація

ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРРНІСТЬ»

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>