Зірка "Гри престолів" вп’яте одружився

Червень 30, 2017, 21:26 | (0) | новини Світ Шоу-бізнес

Британський актор Шон Бін вп’яте побрався. Цього разу його дружиною стала канадська кіноактриса Ешлі Мур.

Відомого актора шанувальники кінематографу можуть впізнати з таких стрічок як "Володарів перснів", "Гра престолів" і "Троя" та інших фільмів. Проте активний розвиток кар’єри актора не завадив йому 5 разів одружитись на зовсім різних жінках.

Цього разу вранці 30-го червня зірка побрався зі своєю коханою Ешлі Мур. Романтична церемонія відбулася в Дорсеті, Велика Британія.

Я не планував одружуватися знов, але тоді я не планував зустріти когось такого дивовижного, як Ешлі. Не можу дочекатися, коли ми проведемо решту нашого життя разом, – зізнався 58-річний Шон.

Вперше Шон Бін одружився в 21-річному віці з перукаркою Деброю Джеймс, проте шлюб тривав не довго. Другою жінкою юного актора стала колега Мелані Хілл – від неї він має двох уже дорослих доньок. Третьою та четвертою дружинами Шона теж були акторки, Ебігейл Краттенден, яка теж народила йому дочку, і Джорджина Саткліфф.

Джерело: 24tv.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>