З'явилося фото модулів бездротової зарядки для iPhone 8

Серпень 30, 2017, 14:52 | (0) | новини Хай-тек

Схоже, вже немає ніяких сумнівів у тому, що iPhone 8 отримає довгоочікувану функцію бездротової зарядки, якою вже багато років можуть похвалитися деякі смартфони на Android. Останні сумніви розвіяв фотодоказами сайт Slashleaks, що славиться своїми достовірними витоками інформації.

Автори опублікували знімок, на якому можна побачити підставку з кількома мініатюрними компонентами. Це не що інше, як котушки для бездротової зарядки, які будуть встановлені у новий iPhone.

Фото модулів для бездротової зарядки iPhone 8

Можна очікувати, що функція працюватиме ідентично до того, як вона функціонує у конкурентів: ви кладете мобільний пристрій на спеціальну платформу, і він починає заряджатися. Скоріше за все, саму платформу для зарядки доведеться придбати окремо.

До речі, нещодавно інсайдери повідомляли, що не дивлячись на готовність апаратної частини бездротової зарядки у нових iPhone, скористатися цією функцією вдасться не відразу. Справа в тому, що в компанії не встигають із розробкою необхідного програмного забезпечення для роботи бездротової зарядки. Коли функція стане доступна користувачам — невідомо

Джерело:computerrex.com

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>