З'явилося відео погрому консульства України в Ростові-на-Дону

Червень 13, 2015, 09:12 | (0) | , , , , , , , , | Світ Україна
1638651

Невідомі розбили скло в будівлі генконсульства, закидали його яйцями, сміттям і цеглою, - інформує Кореспондент.

У мережі з'явилося відео нападу на генконсульство України в Ростові-на-Дону, подія в ніч на суботу.

Група невідомих від 50 до 100 осіб розбили вікна цеглинами і закидали яйцями будівлю.

Генконсул України в Ростові-на-Дону Віталій Москаленко заявив про те, що були пошкоджені не менше 17 вікон та оргтехніка. Крім цього, з фасаду будівлі скинули 40-кілограмову інформаційну бронзову табличку.

"За різними оцінками, брали участь у цьому від 50 до 100 людей. Вони пройшли центральною вулицею Великою Садовою, централізовано повернули на провулок Халтуринский (де розміщене консульство) і зробили те, що зробили. Збиток будемо оцінювати, коли почнеться робочий день", - цитує ТАРС Москаленка.

Як повідомлялося, в п'ятницю ввечері в Москві невідомі імітували напад на посольство України. Як писали ЗМІ, після святкування Дня Росії пізно ввечері близько ста молодих людей підійшли до посольства України в Москві на Леонтіївському провулку.

В результаті "атаки" частина яєць потрапила в автомобілі посольства, а частина - в меморіальну дошку в пам'ять про загиблих під час вибуху в цій будівлі в 1919 році. За "нападниками" погналися поліцейські і деяких затримали.

Невдовзі стало відомо, що вслід за Москвою в Ростові-на-Дону невідомі розбили скло в будівлі генконсульства України і закидали його яйцями та сміттям.

1638651

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>