Зоря вирвала перемогу над Шахтарем, який догравав матч увісьмох

Грудень 10, 2017, 22:06 | (0) | Футбол
0C07308A-86F0-46BE-BB17-14E7A85516C7_cx0_cy12_cw0_w1023_r1_s

Останній матч чемпіонату України в 2017 році завершився драмою.

Центральний матч останнього в цьому році туру УПЛ відбувся в Запоріжжі. Перевагою традиційно володів Шахтар, а Зоря старалася вибігати в контратаки.

В першому таймі командам не вдавалося реалізувати свої задуми в гольові моменти. Запам'ятався лише напівмомент Бернарда після пасу Феррейри та неточний обвідний удар Марлоса.

Друга половина гри перевернула хід матчу. Це вдалося зробити екс-гравцю Зорі Івану Петряку. Нинішній правий захисник Шахтаря головою замкнув подачу Бернарда зліва.

Далі зустріч перейшла в надто спокійне русло. Шахтар не хотів забивати більше, а Зоря просто не могла цього робити. Так тривало до 78 хвилини, поки Пятов не помилився на виході, а Кочергін не зміг влучити в порожні ворота.

А на 80 хвилині герой матчу Петряк став антигероєм. Іван упав після зіткнення з Сухоцьким у чужому штрафному майданчику, а Сергій Бойко показав захиснику Шахтаря жовту картку. Вона стала для гравця другою й "гірникам" довелося догравати матч у меншості.

Через кілька хвилин донеччани залишилися вдев'ятьох – вдруге жовте світло перед собою побачив Фред. А ще через мить Кочергін виконав подачу у чужий штрафний, а Бутко зіграв руками. Арбітр вказав на позначку, а Ракицький побіг сперечатися й отримав другу жовту! Відтак, Шахтар залишився увісьмох. Сілас впевнено реалізував пенальті.

На четвертій доданій хвилині Андрієвський пробив з лінії штрафного, Пятов відбив перед собою, а Бутко закотив м'яч у власні порожні ворота. 2:1!

Таким чином, перед зимовою перервою відстань між Шахтарем і Динамо складає лише три очки. Зоря в свою чергу вперше в сезоні піднялася на четверте місце.