Зонд Solar Orbiter відправили до Сонця

Лютий 10, 2020, 11:46 | (0) | Хай-тек
630_360_1576164799-672

Апарат Solar Orbiter, відправлений ракетою-носієм Atlas V з мису Канаверал у США, розпочав місію до Сонця. Трансляцію запуску вело NASA, передає УНН.

"Solar Orbiter, нова спільна місія Європейського космічного агентства (ESA) і NASA з вивчення Сонця, стартувала о 23:03 за місцевим часом у неділю, на ракеті Atlas V з пускового комплексу на станції ВВС США "Мис Канаверал" у Флориді", - повідомили в американському космічному агентстві.

О 12:24 за місцевим часом в понеділок диспетчери місії в Європейському центрі космічних операцій в Дармштадті, Німеччина, отримали сигнал від космічного апарата, який свідчить про успішне розгортання його сонячних панелей.

Solar Orbiter перебуває на унікальній траєкторії, яка дозволить йому надати людству перші в світі зображення полюсів Сонця. Ця траєкторія включає 22 близьких наближення до Сонця, в результаті чого космічний апарат наблизиться до орбіти Меркурія для вивчення Сонця і його впливу на космос.

Перший близький прохід до Сонця Solar Orbiter зробить у 2022 році.

Нагадаємо, у 2012 році Європейське космічне агентство підписало контракт на запуск космічного апарата на максимально близьку відстань до Сонця за всю історію польотів за межі земної атмосфери.

Джерело: УНН

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>