ЗМІ: у Німеччині затримали підозрюваного у вбивстві болгарської журналістки

Жовтень 10, 2018, 14:03 | (0) | Світ
44_main

У Німеччині затримали підозрюваного у вбивстві болгарської журналістки Вікторії Маринової. Про це повідомив болгарський телеканал NOVA з посиланням на свої джерела, передає УНН.

За інформацією журналістів, підозрюваний виявився 21-літнім жителем м. Русе Северином Красиміровим. Його вдалося викрити за допомогою аналізу ДНК, що на 100% співпав з доказами, знайденими на місці злочину. За непідтвердженою інформацією, на одязі в його домі були знайдені сліди крові жертви.

На даний момент представники влади не коментують цю інформацію.

За інформацією телеканалу, 7 жовтня він втік з Болгарії і сховався з матір'ю та вітчимом у Штаде, поблизу Гамбурга. Затримання проводився в ніч на вівторок німецькою поліцією. За неофіційною інформацією, вбивство було скоєно випадковою, оскільки Северин не планував його.

Поліція звернула увагу на підозрюваного, оскільки він був помічений на записах камер спостереження в районі набережної Дунаю, де журналістка бігала напередодні вбивства. "Людину з румунським паспортом, якого допитували учора з метою перевірки його алібі вже відпустили", - сказано у повідомлені.

Нагадаємо, вчора, 9 жовтня, болгарські ЗМІ повідомляли поліція болгарської Руси затримала іноземця за фактом можливої причетності до вбивства болгарської журналістки Вікторії Марінової. Тіло телеведучої було знайдене в суботу у важкодоступному районі у Русе, недалеко від річки Дунай. Молода жінка була побита і знівечена і, можливо, згвалтована, але визначить, чи так це, судова експертиза, повідомляє видання.

Джерело: УНН

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>