Зимовий благодійний бал на візочках

Січень 12, 2019, 17:26 | (0) | область
1547299818-4280

У Богородчанах відбувся Зимовий благодійний бал для дітей із обмеженими функціональними можливостями. Його організувала БО «Світла Надія». Її засновником є Надія Стефурак. Під опікою доброчинців перебуває 130 дітей з інвалідністю.

Серед гостей балу – батьки з дітками, яким уже вдалося допомогти, й ті, що потребують підтримки. Захід організували для того, щоб зібрати кошти на відкриття соціального реабілітаційного центру в Богородчанах.

Досі дітей, які потребують допомоги, возять до таких закладів у Івано-Франківську та Надвірній. Це клопітно, хоч так необхідно малечі.

Підтримали створення центру в Богородчанах депутати облради Марія Рудик, Святослав Никирович, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Паранюк, голова Богородчанської ДРА Франко Єжак, та ще багато небайдужих людей.

Благодійники організували для маленьких гостей солодкий стіл, концерт. Було чимало подарунків. Для дітей, що обмежені у свої можливостях, це стало великим святом.

Джерело: golos.com.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>