"Земний янгол": дівчина зі Львова з непростою долею сколихнула соцмережі

Лютий 9, 2017, 12:49 | (0) | інше Куточок для батьків і малечі новини

Марина зі Львова через надмірну вимогливість батька має проблеми зі спілкуванням із людьми. Ролик про непросте життя цієї жінки на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook опублікував депутат Львівської міської ради, керівник "Варта 1" Ігор Зінкевич.

Як відомо, дівчина продає сувеніри у Львові. У будь-яку погоду вона завжди на роликах та з переобладнаним візочком, де тримає музичний інструмент ханг і каталог про татуювання хною. У родини Марини було 7 дітей. Вона – найстарша. Через нереалізованість у медичній сфері батько перетворив дитинство Марини у справжнє пекло.

За словами жінки, він відмовився віддавати її в школу. Через це у дівчини виникли проблеми зі спілкуванням з однолітками.

"Шкільні роки не хочу згадувати, бо вони промайнули дуже швидко і тяжко. Я вчилася вдома. Тому було дуже важко звикнути до суспільства",розповіла Марина.

Згодом, коли настав час обирати вищий навчальний заклад, батько не дав вибору Марині. За його переконаннями, дочка неодмінно мала стати медиком.

"Стала студенткою медичного університету, хоча я цього дуже не хотіла. Батьки мені казали, що я маю бути тільки там. Спеціально писала тести так, щоб не поступити, ставила навмання галочки. Все одно я пройшла, хоча хотіла пов’язнати життя з творчістю, фантазією", – розповіла Марина.

Ставши дорослою, Марина почала виготовляти ексклюзивні прикраси з бісеру, гарно малює тату хною, грає на інструменті ханг. Дівчина зазначила, що з братами, які стали музикантами, сестрою, майбутнім педіатром, та мамою підтримує тісні контакти. А з батьком взагалі не спілкується.

"Я досі мрію назвати його татом і пригорнутися, як це буває в інших людей. Але він волів бути для мене вчителем, вимогливим і суворим. Я все життя його боялася. Між нами ніколи не було взаєморозуміння. Це заважає мені. Бо інколи сумно, холодно, хочеться рідну душу поруч, притиснутись до когось. Інколи так важко, я відчуваю, що сама в цьому світі", – зізналася Марина.

У своїх коментарях під відео користувачі соцмережі написали, що часто бачили бачать Марину на проші Ринок, але ніколи й не здогадувалися, яка у неї непроста доля. Вони називаються її "земним янголом".

Зазначимо, що не всі користувачі соцмережі адекватно сприйняли зовнішній вигляд Марини. Наприклад, під постом про неї у спільноті "Варта 1" у соціальній мережі Facebook вона стала предметом відвертих глузувань.

Джерело: Оbozrevatel.com.

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>