Зеленський скликав голів ОДА та представників місцевої влади на термінову нараду: про що говорили

Червень 27, 2020, 21:06 | (0) | Україна
53919844_303

Президент України Володимир Зеленський зібрав на традиційну селекторну нараду представників місцевої влади та голів ОДА через зростання захворюваності на COVID-19. Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента, інформує УНН.

"Через стрімке збільшення кількості хворих на COVID-19 Президент України Володимир Зеленський зібрав на традиційну селекторну нараду не лише урядовців та представників правоохоронних органів, а й очільників обласних державних адміністрацій і міських голів", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що міністр охорони здоров’я Максим Степанов зауважив на погіршенні ситуації з пандемією в Україні: якщо на кінець травня фіксувалося 300-400 лабораторно підтверджених випадків зараження на добу, то нині – 900-1000, втричі зросла кількість тих, кого госпіталізують. Основна причина такого стану справ, за словами міністра, – нехтування правилами карантину. Зокрема, понаднормове перевезення людей у громадському транспорті, нехтування засобами індивідуального захисту, недотримання соціальної дистанції. Міністр наголосив, що Одещина є яскравим прикладом того, що легковажне ставлення до правил призводить до стрімкого поширення коронавірусу.

"В Одесі запрацювали клуби, зірки давали концерти, відкрили всі пляжі. Пішла чутка, що на відкритому повітрі ніхто не захворіє. Однак це неправда. Через усе це ситуація сильно погіршилася. Ми впевнені, що таке може статися в усіх регіонах, де немає комунікації з людьми. Я зібрав тут не лише уряд, а й усі регіони, щоб ми чітко координувалися й пояснювали людям, які загрози сьогодні несе нехтування правилами карантину. Бо, зрештою, для всіх нас має бути важливим одне – здоров’я та життя українців", – зазначив Президент України.

Як повідомлялося раніше в УНН, до послаблення карантину не готові 13 регіонів та місто Київ - МОЗ.

Джерело: УНН

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>