Зеленський виключив Безсмертного з Мінської контактної групи

Серпень 13, 2019, 18:34 | (0) | Україна
44d2fca54b33ff3b673e33c7de0532d916d2f481

Роман Безсмертний був представником України в робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи трохи більше місяця. Він повідомив, що не знав про своє звільнення.

Президент України Володимир Зеленський звільнив Романа Безсмертного з посади представника України в робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи (ТКГ) із врегулювання конфлікту на Донбасі. Відповідний указ розміщено на офіційному сайті глави держави у вівторок, 13 серпня.

Роман Безсмертний зазначив, що президент не повідомляв йому про звільнення. "Стиль роботи ОПУ: зі ЗМІ дізнався про призначення і про звільнення з ТКГ у Мінську", - написав він у вівторок на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Зеленський призначив Романа Безсмертного представником України в робочій підгрупі з політичних питань ТКГ лише 9 липня. До цього цю посаду займав Олександр Моцик, який був призначений 19 червня. У 2015-2016 роках Роман Безсмертний вже був представником України в політичній підгрупі ТКГ, але потім вийшов із Мінського процесу.

Відтоді як Володимир Зеленський обійняв посаду президента України в травні, склад української делегації в ТКГ зазнав суттєвих змін. Зокрема, в червні її знову очолив експрезидент країни Леонід Кучма. Його попередник на цій позиції Євген Марчук очолював делегацію України лише близько пів року.

Джерело: dw.com

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>