Здобула срібло на Всеукраїнському турнірі

Березень 13, 2018, 13:05 | (0) | інше МОЄ МІСТО новини район
IMG_20180302_102942 (1)

Нещодавно  в плавальному басейні Івано-Франківського коледжу фізичного виховання відбувся Всеукраїнський турнір з плавання пам’яті заслуженого тренера України Яреми Миколайовича Фрондзея. У спортивному заході взяли участь команди з Долини, Снятина, Калуша Чернівців, Тернополя, Івано-Франківської ДЮСШ -2, Івано-Франківського «Олімпу» та Рогатина. Всього понад 130 учасників.

І приємно зазначити, що вихованка Рогатинської ДЮСШ Івано-Франківської обласної ради Стела Скробач на дистанції 200 м брасом  зуміла зайняти 2 місце, а також 3-тє - на дистанціях 100 м брас і 50 м брас. Всіх переможців та призерів було нагороджено кубками, медалями та грамотами. Відрадно й те, що Стелу Скробач  включено в збірну команди області і вона  братиме участь у чемпіонаті України, який відбудеться 27 березня в м. Бровари. Тренер - Віктор Сивий.

Світлана Довбняк, заступник директора.

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>