Збірна України з баскетболу 3х3 з перемоги почала виступ на турнірі у Франції

Червень 2, 2018, 23:26 | (0) | Україна
zbirr

Чоловіча національна збірна України з баскетболу 3х3 з перемоги почала виступ на міжнародному турнірі у французькому Вуароні.

На старті змагань наші хлопці перемогли другий склад збірної Франції – 21:17. У складі української команди гради Дмитро Липовцев, Олександр Кольченко, Станіслав Тимофеєнко та Максим Закурдаєв.

У другому матчі ігрового дня українці перемогли Швейцарію – 22:11. Завершили наші хлопці ігровий день розгромом збірної Андори-2 – 21:6. Таким чином українці стали єдиною командою у своїй підгрупі, яка виграла усі три матчі.

Жіноча збірна України також успішно стартувала в Вуароні. У першому матчі наші дівчата перемогли збірну Африки – 21:5. Українки готуються до боротьби в кваліфікаційному турнірі чемпіонату Європи, який пройде 29-30 червня саме у Франції.

Турнір у Франції став другим етапом ігрової підготовки чоловічої збірної до чемпіонату світу. У ньому виступають 12 національних збірних.

Нагадаємо, чемпіонат світу з баскетболу 3х3 стартує 8 червня на Філіппінах.

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>