За добу сили ООС зупинили дві атаки та знищили п'ятьох бойовиків

Червень 14, 2018, 21:56 | (0) | АТО
43839777_303
Минулої доби противник втратив двох терористів під час спроби вийти у фланг підрозділу ООС в районі звільненого раніше Гладосового. Також противник втратив трьох бойовиків під час спроби оволодіти опорними пунктами ЗСУ біля Південного.

Про це повідомив під час брифінгу представник прес-центру Об'єднаних сил старший лейтенант Микола Бондарчук.

“На Світлодарському напрямку під прицільним вогнем противника опинилися наші позиції в районі населених пунктів Гладосове та Луганське, де противник застосовував вогонь з великокаліберних кулеметів та гранатометів. Також в районі населеного пункту Гладосове відмічено вихід диверсійно-розвідувальної групи противника, яка намагалася вийти у фланг нашим підрозділам. Висування групи було вчасно виявлено та зосередженим вогнем відкинуто. В ході бою двох терористів зі складу ДРГ було знищено”, - повідомив Бондарчук.

З нашого боку легко поранено одного військовослужбовця.

Представник прес-центру Об'єднаних сил також повідомив, що, незважаючи на фейкові заяви бойовиків про повернення під контроль населених пунктів Травневе та Гладосове, українські воїни надійно утримують займані позиції.

Також російські окупаційні сили не припиняють спроби противника повернути під контроль населений пункт Південне, що на Горлівському напрямку.

“Протягом минулої доби противник тричі намагався оволодіти опорними пунктами, що на околицях цього населеного пункту. Найбільша активність таких спроб була відмічена в нічний час, коли під прикриттям темряви противник малими групами намагався просочитися на підступи до Торецька. Вмілими діями підрозділів Королівської бригади атаки противника були відбиті. Трьох бойовиків знищено”, -повідомив Бондарчук.

Джерело: ukrinform.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>