За добу ДСНС ліквідувала 12 га тліючого торфу в районі Чорнобиля

Липень 4, 2015, 08:58 | (0) | , , , , , | Україна
f3ccdd27d2000e3f9255a7e3e2c488001435991725

ДСНС станом на 7 годину 4 липня ліквідувала горіння трав’яного настилу на всіх 6 осередках в районі Чорнобиля. Для ліквідації пожежі залучено близько 113 чоловік та 20 одиниць техніки.

Про це розповіли у прес-службі ДСНС. Новину передає «Преса України».

Станом на 7 годину 4 липня горіння трав’яного настилу ліквідовано на всіх 6 осередках. Відомо, що наразі продовжується гасіння залишків локалізованих осередків тліючого торфу поблизу селищ Ковшилівка, Глінка, Стара Красниця та Лубʼянка на загальній площі 14 га (за добу ліквідовано 12 га).

У ДСНС запевнили, що особовий склад та техніка працюють у цілодобовому режимі.

Зокрема, безпосередньо на місці події організовано систему управління та роботу штабу пожежогасіння.

«Завдяки вжитим заходам Державною службою у взаємодії з іншими органами влади вдалося не допустити розповсюдження пожежі на лісові масиви», - зазначають в ДСНС.

У службі також повідомили, що всього до ліквідації пожежі залучено сили загальною чисельністю 113 чоловік і 20 одиниць техніки, у тому числі від ДСНС 90 чоловік і 13 одиниць техніки.

Ситуація та хід гасіння осередків тліючого торфу знаходиться на постійному контролі керівництва ДСНС України.

Нагадаємо, 3 липня Державній службі із надзвичайних ситуацій вдалося повністю ліквідувати пожежу на території Зони відчуження поблизу Чорнобиля. Наразі продовжується гасіння незначних осередків тліючого торфу поблизу селищ Ковшилівка, Глінка, Стара Красниця та Лубʼянка.

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>