Зарплата у 10 тисяч гривень: Гройсман дав гучну обіцянку

Грудень 5, 2017, 22:24 | (0) | Україна
3B63E323-2BC0-45DC-A1D5-F7D132CF52FD_w1023_r1_s

За словами прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, у 2018 році, середня заробітна плата українців може сягнути 10 тисяч гривень.

“Наше завдання на наступний рік довести середню заробітну плату в Україні до рівня не менше 10 тисяч гривень. Тоді ми будемо повертати більш-менш нормально темп зростання середньої заробітної плати для найманих працівників”, – заявив прем’єр.

Разом із тим, Гройсман озвучив нинішню середню зарплату в Україні – за його словами, вона складає 7400 гривень.

Щодо анонсу, зробленого Порошенком, щодо зростання мінімальної зарплати до 4100 гривень, Гройсман висловився більш обережно – він прогнозує зростання всього на 500 грн.

Одним з найголовніших негативних чинників, що впливають на економічну ситуацію у країні, Гройсман назвав відток кадрів за кордон.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Ради регіонального розвитку розповів про ріст заробітних плат, які українці отримають в наступному році. За словами очільника уряду, всього співвітчизники отримають на 170 мільярдів гривень більше зарплат, ніж в 2017 році.

Також раніше було названо новий розмір заробітних плат вчителів. За словами міністра освіти Лілії Гриневич, новий закон “Про освіту” передбачає поступове зростання заробітної плати вчителів загальноосвітніх шкіл до рівня 3 мінімальних зарплат.

Джерело: narodna-pravda.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>