ЗАКОЧЕНІ ШТАНИ І ГОЛІ КІСТОЧКИ ВЗИМКУ: ЦЕ НЕБЕЗПЕЧНО ДЛЯ ЗДОРОВ’Я!

Грудень 18, 2017, 12:56 | (0) | Здоров'я і краса
zimoy

Це такий новий тренд моди: підкочувати джінси і ходити із оголеними кісточками. Ну і само собою зрозуміло, що шкарпетки не потрібні. Виглядає це досить незвично! Весною, влітку і восени – це ще куди не йшло, але взимку ходити так досить небезпечно для здоров’я, попереджають експерти. Тут треба вирішити для себе, що важливіше: здоров’я чи модний стиль! Якщо на вулиці мінусова температура, голі кісточки на ногах часто викликають захворювання. Ну і що значить такий стиль? 1) Підкочені джинси; 2) Відсутність шкарпеток; 3) Кросівки або снікерси (а не теплі ботинки чи чоботи); 4) Відкриті ноги внизу, в районі кісточки. Мороз плюс сніг і звичайні кросівки – це речі несумісні. Якщо на вулиці мінусова температура, значить одягай зимове взуття: тепле, водостійке і високе.

Лікар із Берліну Франк Фехлер стверджує, що такий стиль одягу дуже часто призводить до переохолодження нижніх кінцівок, що в свою чергу ослаблює імунний захист організму. Таким чином, збудникам захворювань легше потрапити всередину, а в людини значно більше шансів захворіти на застуду чи вірусні захворювання. Якщо ти хочеш залишатись здоровим, значить взимку тепло одягайся. В тому числі, не забудь про теплі та довгі шкарпетки і зимове взуття, що не пропускає вологу та є високим.

За великим рахунком, такий модний тренд, як голі кісточки та підкочені джінси (Flanking) – не такий вже зайчик, як здається на перший погляд. Найчастіше так одягаються підлітки а також дорослі, які сильно хочуть чимось виділитися, привернути увагу оточуючих людей. Нічого класного чи стильного в цьому зовсім немає, а до того ж, в кінці кінців такий стиль може призвести до хвороби і високої температури.

Джерело: mannton.com.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>