Закони України та нормативні акти набуватимуть чинності лише після публікації в Інтернеті

Липень 5, 2018, 22:58 | (0) | Україна

Закони України та нормативні акти відтепер набуватимуть чинності після публікації в Інтернеті.

Про це повідомляє УНН.

Парламентарі 240 голосами підтримали у першому читанні відповідний законопроект.

Документ пропонує визначити, що доведення до відома населення законів України та інших нормативно-правових актів здійснюється, зокрема, шляхом їх офіційного оприлюднення (опублікування) відповідно до закону державними друкованими ЗМІ та офіційними друкованими виданнями (офіційними виданнями) та розміщення на офіційних веб-сайтах органів держвлади та органів місцевого самоврядування.

Планується, що публікація законів та інших актів ВР у газеті «Голос України» вважатиметься офіційним оприлюдненням (опублікуванням), а офіційне опублікування постанов Кабінету міністрів України здійснюватиметься у газеті «Урядовий кур’єр».

Також хочуть встановити, що дія закону «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» не поширюватиметься на державні друковані засоби масової інформації, засновниками (співзасновниками) яких є органи держвлади, що відповідно до закону здійснюють офіційне оприлюднення (опублікування) законів та інших нормативно-правих актів (газети «Голос України» та «Урядовий кур’єр»).

Джерело: vgolos.com.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>